Zpátky na blog

Zapište si do kalendářů

20. 1. 2020 | Vendula Vítková

Vybrali jsme pro vás zajímavé IT eventy pro rok 2020. Potkejte se s kapacitami z oboru a načerpejte inspiraci. Staňte se součástí mezinárodních týmů na hackatonech a řešte úkoly zadávané lídry trhů, ke kterým byste se za normálních okolností nedostali.

Únor: Hackjuntion

21.–23. únor, Exeter, Velká Británie

Akce, kde se setkávají tisíce vývojářů, designérů a podnikatelů z celého světa. Během 48 hodin jednotlivé týmy pracují na vývoji nových originálních aplikací a produktech na předem zadaná témata. Ty vybírají sponzoři akce, většinou nadnárodní giganti. Nejlepší týmy získají při nejmenším finanční ohodnocení.

Lístky: zdarma
Kalendář pro Hackjunction 2020

Březen: Hack Kosice

28.–29. březen, Košice, Slovenská republika

V průběhu 24 hodin studenti v malých týmech sdílí nápady a vytváří něco nového s pomocí mentorů pro velké firmy. Vhodné pro začátečníky.

Lístky: zdarma
Předregistrace: otevřena
Více info k Hack Kosice
Evropská sezóna Major League Hacking 2020

Duben: ngBigParty

7. dubna, Praha, Česká republika

ngBigParty je největší komunitní konference zaměřená na JavaScript v České republice. V pátém ročníku se představí mezinárodní odborníci, kteří budou mluvit převážně o frontendových tématech z technologického světa, zejména Javascript, TypeScript, AI, MachineLearning, React, ReasonML, Kotlin nebo Svelte.

Lístky: od 3 450 Kč
Více info k ngBigParty

Duben: Smart Building Hackathon

24.–26. duben, Praha, Česká republika

Chcete pracovat na dalším velkém nápadu pro inteligentní budovy? Setkejte se s top průmyslovými partnery a uzavřete kontrakt, který vás posune do světa velkého podnikání. Vytvořte tříčlenný hackerský tým nebo se přihlaste sami, vyberte si výzvu a vyhrajte 100 000 Kč a řadu partnerských cen.

Lístky: zdarma
Předregistrace: otevřena
Více info k CEEHACKS

Květen: Devoxx UK

13.–15. květen, Londýn, Velká Británie

Třídenní konference, na které se potkávají vývojáři a architekti. Dozvíte se vše o nejnovějších technologických pokrocích a nápadech od inspirativních řečníků. Bude se probírat všechno: Java, Cloud, Big Data, AI, robotika, programovací jazyky, zabezpečení, architektura, metodologie a vývojářská kultura.

Lístky: od £ 180
Více info k Devoxxu

Červen: PyCon CZ

5.–7. červen, Ostrava, Česká republika

Zkuste českou verzi konference PyCon, která se věnuje programovacímu jazyku Python. Přijeďte si vyměnit zkušenosti s profesionály v oboru.

Lístky: zatím nejsou v prodeji 
Více info k PyConu

Srpen: Turing Fest

4.–5. srpen, Edinburgh, Velká Británie

Plánujete rozjet svůj byznys? Připojte se k nejlepším tech mozkům v Evropě. Získejte kontakty a nové poznatky o tom, jak vytvářet zajímavé technologické produkty a služby.

Registrace: zatím není dostupná
Více info k Turing Festu

Listopad: Web Summit

2.–5. listopad, Lisabon, Portugalsko

Web Summit spojuje lidi, společnosti, hlavy průmyslových odvětví a tvůrce politik, které předefinují globální technologický průmysl. Získejte nový nadhled a položte si otázku „Kam dál?“.

Předregistrace: otevřena
Více info k Web Summitu

Listopad: Black Hat Europe

9.–12. listopad, Londýn, Velká Británie

Už je to víc než 20 let, co odstartovaly meetingy Black Hat. Místo, kde se setkávají odborníci v oblasti počítačové bezpečnosti. První letošní konference startuje v březnu v Asii. 

Lístky: zatím nejsou v prodeji 
Více info k Black Hatu

Listopad: Update Conference Prague

12.–13. listopad, Praha, Česká republika

Největší .NET konference pro vývojáře v České republice. Své přednášky na témata .NET – Cloud – Security prezentují špičkoví odborníci z Evropy, USA a dalších zemí. 

Lístky: zatím nejsou v prodeji
Více info k Update Conferenci


Schází vám eventy jako Java Days nebo Reactive Conf? Pro rok 2020 zatím nejsou vypsané termíny, ale pořadatelé s letošními ročníky počítají. Je spousta dalších zajímavých eventů, které se nám do tohoto článku nevešly. Další akce najdete na All Tech Conferences nebo Tech Event Calendar.

Nabídka ze smitia
Sdílet